https://www.traditionrolex.com/35

https://www.traditionrolex.com/35

https://www.traditionrolex.com/35

Jedinečný výrobník SodaStream ART putuje do společnosti Ultra Marine Europe a jeho výtěžek do Ekoškoly | TEREZA

Jedinečný výrobník SodaStream ART putuje do společnosti Ultra Marine Europe a jeho výtěžek do Ekoškoly

Unikátní výrobník SodaStream ART se úspěšně vydražil a jeho novým majitelem se stal CEO společnosti Ultra Marine Europe. Prostředky z aukce podpoří další ročník Kampaně obyčejného hrdinství. Děkujeme za podporu!

V průběhu června běžela na platformě Aukro.cz aukce speciálně ilustrovaného výrobníku perlivé vody SodaStream ART, kterou uspořádala společnost SodaStream. Designový kousek s motivem vody a rostlin, znázorňující planetu Zemi, umělecky ztvárnil ilustrátor Marek Kulhavý,  známý pod jménem Mára Čmára. Tento unikát se nakonec vydražil za neuvěřitelných 48 200,-

Designový výrobník našel své nové místo ve společnosti Ultra Marine Europe, která se zabývá prodejem námořních kotev a které stejně jako SodaStream záleží na udržitelné budoucnosti naší planety. Společně se tak zasloužili podpořit oblíbenou Kampaň obyčejného hrdinství, která pomocí jednoduchých výzev motivuje širokou veřejnost mj. k šetrné spotřebě či zdravějšímu životnímu stylu, které pomáhají zlepšovat životní prostředí, ve kterém žijeme.

Také byste rádi uspořádali aukci či firemní akci, která pomůže podpořit klimatické vzdělávání dětí? Chtěli byste si třeba vyzkoušet se svými kolegy klimatickou hru? Ozvěte se nám na anna.nebeska@terezanet.cz a vymyslíme detaily spolupráce.

Vloženo Od