Podporovatelé

TEREZA by se bez spolupráce s dalšími subjekty prostě neobešla. Jsme rádi, že nás podporují, a že jsme členy dalších organizací.

Podporují nás

 

 

 

Ekolamp

vybudoval po celé České republice širokou síť sběrných míst a poskytuje zdarma služby sběru a recyklace osvětlovacích zařízení a to jak firmám a institucím, tak i běžným občanům. Až budete doma měnit zářivky, nezapomeňte, že do koše ani kontejneru na sklo prostě nepatří! Nejbližší sběrné místo můžete vyhledat jsk prostřednictvím mobilní aplikace Kam s ní, ale také přímo na stránkách www.ekolamp.cz.

 

 

GRANKO

v roce 2021 podporuje naše aktivity, které táhnou ven. Zároveň mají vlastní kampaň, kterou se snaží nejen vylákat lidi ven, ale ukázat, co je možné udělat venku pro přírodu. Stránky kampaně www.granko.cz

„Příroda nám dává mnoho dobrého. Abychom si mohli přírodu užívat naplno i do budoucna, je potřeba se ni starat. Mnoho z nás třeba omezilo používání igelitek a chtělo by i nějak pomoci, ale neví přesně, co je vlastně správné, nebo nemá prostor a energii se nad tím více zamýšlet. Proto GRANKO oslovilo vědce a odborníky a připravilo 60 jednoduchých a zábavných tipů, jak si užít volný čas s celou rodinou, a přitom pečovat o naši přírodu.“  

 

 

Máte chuť TEREZU podpořit? Pište, volejte, Vendula se s vámi ráda sejde, pozve vás na kafe a domluví možnosti spolupráce.

Vendula Bršťáková - fundraiserka
734 252 503, vendula.brstakova@terezanet.cz