ZÍSKALI JSME CENU EDUÍNA 2017

Projekt Učíme se venku získal 1. místo Ceny odborné poroty a 2. místo Ceny veřejnosti Ceny EDUína za inovaci ve vzdělávání

ZÍSKALI JSME CENU EDUÍNA 2017

Projekt Učíme se venku získal 1. místo v Ceně odborné poroty a 2. místo v Ceně veřejnosti EDUína 2017 za inovace ve vzdělávání

Oslavte s námi 1. a 2. místo Ceny EDUína za inovace ve vzdělávání

Máme nesmírnou radost z dvojnásobného ocenění projektu UČÍME SE VENKU, které jsme obdrželi 27. března 2018  na slavnostním vyhlášení Cen EDUína za inovace ve vzdělávání!

Nejvíce nás potěšilo, že naše aktivity podporující učení dětí v přírodě a v kontaktu s realitou se líbí jak lidem z širší veřejnosti, tak odborníkům ve vzdělávání. Ani nevíme, jaké z obou ocenění má pro nás větší hodnotu.

Po pravdě, takový úspěch jsme ani nečekali. „Konkurence“ 96 projektů přihlášených do ceny Eduína 2017 byla vysoká. Učíme se venku existuje půl roku.Protože nemá velkého finančního partnera, který by podporoval jeho chod a rozvoj, žije tak trochu z nadšení lidí, kteří se do něj pustili.  Ocenění nám proto přináší určité zadostiučinění a velkou vzpruhu do budoucnosti.

Děkujeme všem učitelům, rodičům a partnerům za podporu, inspiraci a pomoc! Děkujeme, že nám pomáháte, aby se učení venku stalo realitou a mohlo ho zažít každé dítě na každé škole v ČR.

Děkujeme Nadaci Vodafone Česká republika, která se naší vize nezalekla a podporuje rozvoj UČÍME SE VENKU pomocí programu Rok jinak.Díky němu jsme získali na rok 2018 marketingového specialistu Jakuba Havla. Máte se na co těšit.
Projekt UČÍME SE VENKU realizujeme společně s organizacemi Lipka a Chaloupky

Vše o Ceně EDUína,  dalších  vítězích a zúčastněných se můžete dočíst na http://www.eduina.cz/

 

Vloženo Od