UČTE BADATELSKY…aby učení bavilo děti i vás!

Také si myslíte, že děti by se o přírodě měly učit více venku než mezi čtyřmi stěnami? Souhlasíte, že učení by mělo je bavit a měly by učivo hlavně pochopit? Hledáte k těmto cílům metodu? Potom je online kurz UČÍME BADATELSKY připraven právě pro Vás!

Registrace do online kurzu UČÍME BADATELSKY je otevřena! Kurz probíhá od 12. října do 23. listopadu 2021. Během 7 týdnu vás provedeme metodou badatelsky orientovaného vyučování, získáte materiály do výuky a po vyplnění zpětnovazebného dotazníku i osvědčení o absolvování kurzu. Akreditaci zatím slíbit nemůžeme, jakožto letošní novinka online kurz nyní prochází procesem akreditace MŠMT.

Rádi hledáte i vlastní cesty? Prozradíme vám, jak si sestavit vlastní badatelskou lekci na konkrétní téma.

Budeme rádi, pokud získané znalosti a vědomosti hned vyzkoušíte v praxi. Nebudete na to sami. Zveme vás také do Facebookové skupiny, kterou jsme vytvořili speciálně pro účastníky online kurzu. Zde se o své zkušenosti můžete podělit s ostatními účastníky, a zkušeni pedagogové, kteří učí badatelsky a metodici TEREZY vám rádi poradí s problémy a dotazy, které vám vrtají hlavou.

Nebojte se: budete moci postupovat vlastním tempem, studovat dle vašich časových možností a kdykoliv se k lekcím vracet.

Chcete zjistit víc nebo nevíte, zda je online kurz pro vás? Přehrajte si záznam z informačního webináře, který proběhl 6. září

Vice informací a registrace na ucimebadatelsky.cz. Těšíme se na vás!

Zobrazit web
Vloženo Od