Připili jsme si do dalších let

Americký velvyslanec Stephen B. King se stal hostitelem oslavy 40 let Vzdělávacího centra TEREZA, 12. 11. 2019.

V letošním roce prožíváme nejen 30 let svobody, ale také 40 let existence Vzdělávacího centra TEREZA, která první roky života vytvářela ostrůvky svobody v nesvobodném světě uprostřed Prokopského údolí v Praze.
Dnes vedeme několik mezinárodních programů a naše vzdělávací aktivity využívá přes 6 000 učitelů, mají dosah na více jak 100 000 dětí a naše tipy na svobodnou hru venku využívá přes 5 000 rodičů.

Je nám ctí a potěšením, že našim dlouholetým partnerem a podporovatelem je i americké velvyslanectví v Praze.
Díky této dlouholeté podpoře jsme se stali hosty amerického velvyslance Stephena B. Kinga, který nás v úterý 12. 11. 2019 hostil ve své rezidenci, v překrásných prostorách Petschekovy vily v Praze - Bubenči.

Bylo nám velkým potěšením, že jsme si mohli připít a sdílet vize do dalších let s mnoha učitelkami, učiteli, s našimi dárkyněmi, dárci a podporovateli z řad státních institucí.
Krásný večer utekl jako voda a my myslíme na další dny a cesty, kterými se v environmentálním vzdělávání vydáme a vy s námi.

Mnohokrát děkujeme americké ambasádě a všem jejim zaměstnancům za pomoc s přípravou oslav, moderátorovi Petru Vackovi za ladně vedené rozhovory, Anně Bush za bravůrně zvládnuté improvizované překlady, Vinným sklepům Kutná Hora za lahodná vína k degustaci, Bylinkové terapii za voňavé dárky pro naše hosty a Biobabičce za látkové pytlíky. 

Děkujeme, že můžeme a že jste v tom s námi!
 

Vloženo Od