Podpořte Les ve škole na Hit Hitu

Na portálu HITHIT právě probíhá naše crowdfundingová kampaň na podporu vydání metodických materiálů pro pátou třídu základní školy TEREZÍHO programu Les ve škole.

Pomozte nám, aby se děti o zvířatech a rostlinách (a nejen o nich) učily přímo v přírodě.Děti potřebují pohyb, hru, záhady, kontakt s opravdovým životem a učení se vlastním prožitkem.

V programu Les ve škole zpracováváme kvalitní vzdělávací materiály a motivujeme učitele, aby byli s dětmi venku, v přírodě. Látku, kterou většina z nás probírala jen z učebnic a nudných výkladů, mají děti možnost zažít přímo v lese, v dobrodružných příbězích a objevech. 

V tuto chvíli hledáme finance na dokončení metodiky pro páťáky.Téma nového plánu: Podoby lesa a jeho obyvatel v různých podnebích. Pokud nás podpoříte, bude metodika procházet korekturami a čekat na první grafický návrh. V nadcházejícím školním roce, pak bude ověřována na školách, protože teprve, když víme, že je opravdu dobrá a myslí si to dalších deset učitelů, kteří ji vyzkoušeli, začne se podle ní učit dalších 300 lesních škol!

A proč byste nás vlastně měli v naší honbě za novou metodikou podpořit? Napoví lesní video:

 

Přispět můžete i drobnou částkou, za kterou na vás čekají velmi zajímavé odměny! Za menší částku máme pro vás připravený speciální diplom "Naše dětí chodí ven" nebo outdoorovou kuchařku, kterou si můžete vytisknout a na výlety brát s sebou do kapsy. A za vyšší částku si užijete třeba zážitkové odpoledne s kolegyní Petrou Vaňkovou :-)

Více se dozvíte na portálu www.hithit.cz, kde najdete náš projekt nazvaný Ven z lavic! Učme děti venku.

Vloženo Od