Nová kniha o učení venku v tištěné podobě

A to ZDARMA! Přijďte si k nám do Vzdělávacího centra TEREZA pro novou knihu Petra Daniše, Tajemství školy za školou, v tištěné podobě.

Rádi byste měli u sebe knihu Tajemství školy za školou, abyste s ní mohli usínat nebo si ji v klidu pročítat na louce za chalupou?
Máme pro vás skvělou novinku - právě k nám do TEREZY dorazilo pár desítek výtisků a rádi vám je zdarma vydáme.

JAK SI KNIHU VYZVEDNOUT?
Knihu si nejlépe vyzvedněte osobně ve Vzdělávacím centru TEREZA, Haštalská 17, Praha 1.
Můžete u nás jen tak zazvonit a knihu vám vydáme.
Případně se dopředu domluvite s Blankou Liškovou na telefonu 603 212 377.

Pokud stojíte o online verzi zdarma, stáhněte si Tajemství školy za školou zde.

O KNIZE TAJEMSTVÍ ŠKOLY ZA ŠKOLOU
Tajemství školy za školou ukazuje, jak učení venku v přírodě přináší uspokojení základních psychologických potřeb dětí, vyšší vnitřní motivací k učení, zlepšené chování ve škole alepší vzdělávací výsledky napříč předměty. Popisuje také hlavní překážky, které učení venku brání, představuje inspirativní příklady ze zahraničí a shrnuje doporučení, co vše bychom měli udělat, aby se učení venku v přírodě v naší zemi mohlo více rozšířit.
Kniha čerpá z více než 200 výzkumů a dalších titulů odborné literatury z různých koutů světa a představuje tak dosud největší a nejkomplexnější práci o tématu učení venku v českém jazyce.
Publikaci už ocenila řada osobností, od psychologů, přes odborníky ve vzdělávání, až po ředitele škol.  

O AUTOROVI
Petr Daniš je ředitel Vzdělávacího centra TEREZA, předseda Sítě středisek ekologické výchovy Pavučina a jeden ze zakladatelů iniciativy Učíme se venku.
Zabývá se dětmi a přírodou, vzděláváním a ochranou životního prostředí.
Zajímá ho, proč si děti hrají a jak se učí, proč potřebují kontakt s přírodou pro své zdraví a učení a jak jim pomoci přírodu chránit.
V roce 2016 napsal knížku Děti venku v přírodě, ohrožený druh? Ke stažení zdarma zde nebo taktéž k vyzvednutí v centru TEREZA.

O nové knize říká: „Učení venku v přírodě je skvělou příležitostí pro to, aby se děti ve škole učily více naplno a s radostí, příležitostí, která se zdaleka netýká jen přírodovědných předmětů.“

Děkujeme za laskavou podporu Ministerstva životního prostředí, díky kterému mohla kniha vzniknout online i offline!

UKÁZKY Z KNIHY

Vloženo Od