https://www.traditionrolex.com/35

Aukce pro TEREZU v 9.11. v MeetFactory | TEREZA

Aukce pro TEREZU v 9.11. v MeetFactory

Zajímá Vás udržitelný design? Toužíte po některém výrobku 3xR? Chcete podpořit ekologické aktivity TEREZY?

Právě Vás srdečně zveme na gala večer 3xR.

Kdy? Pondělí 9. 11. v 18.30
Kde? MeetFactory
Jak se do MeetFactory nejlépe dopravit městskou dopravou, zjistíte ZDE. Ani parkování není nejmenší problém (nezapomeňte však na ten vynikající bar).
Co? Dozvíte se jména vítězů letošního ročníku 3xR. Pobavíte se na místě činu v MeetFactory. Vydražíte skvělé designové kousky.
Vydražit se můžete nejen nejlepší kousky 3xR. Ale rovnocenně je doplní designové hvězdy našich předních výrobců, zaměřené na udržitelný a ekologický design.

A ukázka udržitelného designu na aukci: praktické a krásné sešity Voala, karafa na vodu od Bořka Šípka, poukázka do recyklované restaurace na Letné, hračky pro děti z českého kanafasu, nepravděpodobná tašky z cyklo duší ... A mnoho dalšího, zkrátka to přijďte okouknout.

Jak bude večer probíhat?

Větší část věcí vydražíte v tiché aukci, při které je spoustu času si vše dobře prohlédnout, dát si skleničku a popovídat s přáteli. Navíc jen a jen pro Vás, naše hosty, bude otevřena zajímavá výstava ve výstavních prostorech MeetFactory.
Co to znamená ta "tichá aukce"? Je to jednoduché, všechny předměty jsou vystavené a u nich dražební listiny. Vy v klidu a potichu připisujete svoje nabídky k výrobku Vašeho srdce.
Po skončení tiché aukce vyhlásíme vítěze 3xR. A to absolutního vítěze v hlasování veřejnosti. A vítěze, kterého vybere odborná porota.
Proložíme malou porcí kultury a vrhneme se po hlavě do dražby. V dražbě nabídneme šest nejexklusivnějších kousků, takže to bude rychlovka. Okolo půl desáté vyhlásíme výsledky aukce.

Těšíme se na Vás velice v pondělí 9. 11. od půl sedmé.

Zobrazit web
Vloženo Od