https://www.traditionrolex.com/35

https://www.traditionrolex.com/35

https://www.traditionrolex.com/35

Ekoběh 2016 | TEREZA

Ekoběh 2016

Ekoběh s TEREZOU 2016. Startujeme 28.10. po 11 hodině z cyklostezky v Bráníku u Hamru, ul. U Kempinku 2. 

Vzdělávání je běh na dlouhou trať. Za 37 let jsme už uběhli na dlouhé trati vzdělávání pořádný kus. Denně trénujeme a zaznamenáváme veškeré dílčí úspěchy, i když se někdy cílová rovinka jeví v nedohlednu. Víme, že je pořád co zlepšovat. Z některých dětí, které prošly programy TEREZY, se stali vytrvalci a maratonci a naše poselství nesou hrdě dál. Aby takových bylo více, potřebujeme vaši podporu a motivaci. 


 

Přijďte si s námi kus naší tratě zaběhnout. Ukážete nám tak, že vám na naši práci záleží a v cílové rovince vás bude hřát pocit toho, že jste nám pomohli nadále vzdělávat děti. Slibujeme, že s námi do cíle doběhnete. Myslíme na vás na všechny a tak jsme připravili 5 km trat pro dospělé, ale i kratší pro rodiče s dětmi.

Jak se zúčastnit

Ať jste běžec, chodec, student, dítě, mamka nebo taťka na mateřské, nadšený ekolog, prostě kdokoliv, kdo má rád pohyb a smýšlí ekologicky, JSTE vítán. Nemusíte běžet, přijďte se i jen tak projít a pobavit u doprovodných aktivit. Vyberte si trať podle svého uvážení a možností. Na výběr budete mít 5 km a 1500 nebo 500m pro děti s rodiči. Souběžně se koná půlmaraton VAŠÍ LIGY. 

Více informací ZDE

Podporovatelé a partneři

Chcete se stát podporovatelem prvního Ekoběhu s TEREZOU? Kontaktujte naši startovní maršálku Lenku Klímovou: lenka.klimova@terezanet.cz. 


Akce se koná pod záštitou městské části Prahy 4. 

Děkujeme partnerům:


Přihláška k účasti