GreenCat

GreenCat je sociální podnikání TEREZY. GreenCat přináší nabídku chytré a šetrné reklamy. Vzděláváním dětí a učitelů naše snaha rozhodně nekončí.

Díky dlouholeté spolupráci TEREZY s řadou firem jsme zjistili, kolik je právě zde příležitostí k propojení se smysluplnými projekty a k efektivní propagaci, která nelikviduje životní prostředí. 
Protože se neustále snažíme vyhledávat nové zdroje financování TEREZY, rozhodli jsme se v  roce 2014 založit reklamní agenturu GreenCat, jako svůj projekt společensky prospěšného podnikání. Do jejího čela jsme nominovali největšího odborníka, kterého  v TEREZE máme - Juditu Nechvátalovou, která se dlouhodobě starala o PR a fundraising.  Zásadním pro nás totiž bylo mít na tomto postu někoho, kdo TEREZU a její hodnoty zná. Člověka, kterému můžeme bezpodmínečně věřit.

GreenCat se zabývá chytrou a šetrnou reklamou. Co si pod tím představit? 
Tým Green Cat, pod vedením Judity, tvoří matadoři na reklamních kolbištích, kteří mají letité zkušenosti práce pro velké korporace i menší firmy. A navíc solidně rozumí ochraně životního prostředí. A právě tato unikátní kombinace umožňuje dokazovat v praxi, že marketing a ekologie se nevylučují. Naopak, přirozeně se potřebují a doplňují. Důkazem toho, že šetrná reklama může být efektivní a zábavná jsou zakázky, které již GreenCat realizovala.

Poslání GreenCat
Velkým firmám pomáhá snižovat jejich sloní ekologickou stopu a zviditelnit aktivity přívětivé k planetě. Menším a zapáleným, umožňuje, aby svými projekty nadchli a motivovali nové zákazníky. Pomáhá ukázat dobré a smysluplné projekty těm pravým lidem. Klasickému marketingu dává čerstvou šťávu bez éček. Představuje nové trendy. A to vše šetrně, s ohledem na planetu i rozpočty.

Co to znamená konkrétně? Tak třeba:

  • Při tisku preferuje GreenCat recyklovaný papír a barvy s přírodními pigmenty, chytré formáty s minimem odpadu nebo třeba FCS papíry.
  • Reklamní předměty necestují z tramtárie, ale jsou vyrobeny v ČR, ideálně z přírodních nebo recyklovaných materiálů. 

Chcete vědět více? 
Podívejte se na web.
Nebo si stáhněte katalog GreenCat, plný nápadů a inspirace. A nezapomeňte: i na selský rozum je dnes potřeba reklama!

Zisk z GreenCat využíváme pro další aktivity TEREZY.