Firemní podpora

My v TEREZE upřímně věříme v potřebnost naší práce. Naše činnost je možná jen díky financování z více zdrojů. Velmi důležitá je pro nás podpora od firemních partnerů. Přidejte se k nám!

Proč byste měli spolupracovat s TEREZOU: 

Jednoznačný, významný a dlouhodobý dopad našich programů na žáky a studenty. Společně vytvoříme projekty, ve kterých veřejnosti ukážeme naše společné cíle v oblasti společenské odpovědnosti.

Spolupráce s TEREZOU ukazuje vašim klientům, akcionářům a zaměstnancům, jak je pro vás zásadní vzdělávání dětí a ochrana přírody v České republice. Obojí je totiž investice. Dlouhodobá, ale přínosná.

TEREZA je partner na úrovni. Máme již 36 let tradice a zkušeností v oblasti vzdělávání a environmentální výchovy dětí. Jako svému partnerovi nám můžete věřit.

TEREZA si vybírá kvalitu. Naše spolupráce je úspěšná i díky důslednému výběru partnerů a sdílení odborných znalostí a zkušeností z oblasti společenské odpovědnosti.


Jaká je spolupráce s TEREZOU?

„Ekoškola působí dlouhodobě a doložitelně mění životní návyky dětí. Věřím, že řešení aktuálních ekologických problémů totiž závisí jak na nás, tak i na příštích generacích a je potřeba vzbuzovat zájem o tato témata již v dětství.“ 
Vladimír Víšek, Sustainability Manager IKEA Czech Republic, Hungary, Slovakia

 

„TEREZA nás baví, inspiruje, neustále překvapuje. Dělat smysluplnou práci a ještě s humorem - taková kombinace není častá a TEREZE se to krásně daří skloubit.” 
Klára Tichá, CSR supervisor, KPMG 

 


Jana Pacalová

Fundraiserka TEREZY 
602 104 174, jana.bukvova@terezanet.cz
Chcete s námi spolupracovat? Pište, volejte, Jana se s vámi ráda sejde, pozve vás na kafe a domluví možnosti spolupráce.

Domluvit si schůzku!